Valgforbund og kandidatliste

Her er de anmeldte valgforbund og de opstillede kandidater til kommunalvalget den 21. november 2017 i Rebild Kommune.

Valgforbund

Der er anmeldt følgende valgforbund til kommunalvalget den 21. november 2017 i Rebild Kommune.

AFÅ

A - Socialdemokratiet
F - SF - Socialistisk Folkeparti
Å - Alternativet

BCO

B - Radikale Venstre
C - Det Konservative Folkeparti
O - Dansk Folkeparti

IJV

I - Liberal Alliance
J - Oplandslisten
V - Venstre, Danmarks Liberale Parti

L - Den Sociale Fællesliste - Rebild
Ø - Enhedslisten - De Rød-Grønne

De opstillede kandidater til kommunalvalget den 21. november 2017

A. Socialdemokratiet

Thøger E. Kristensen, Øster Hornum
Allan Jæger, Terndrup
Peter Hansen, Skørping
André Ellegaard Jensen, Nørager
Poul Erik Nørnberg, Støvring
Stina Bargmann Toft, Nørager
Bruno Nielsen, Støvring
Morten Lem, Ravnkilde
Frank T. Christiansen, Nørager

B. Radikale Venstre

Leon Sebbelin
Per Vilsbøll
Michael Portefee P. Lex
Louise Teilberg Jensen
Pia Britt Elberg
Mona Høegh
Rene Søndergaard Kure
Kjeld Lundager Jørgensen
Per Trinderup Dalgaard
Henrik Bitsch Hansen
Knud Christensen
Torsten Topbjerg

C. Det Konservative Folkeparti

Lene Aalestrup, Støvring
Holger Pedersen, Nørager
Bjarne Villadsen, Suldrup
Flemming Knudsen, Skørping
Jeanette Sagan, Suldrup
Peter Bak, Haverslev
Steffen Sagan, Suldrup
Anders Dupont, Støvring
Mads Holm Danielsen, Støvring
Lotte Holm, Støvring
Jakob Ludvigsen, Støvring
Morten L. Pedersen, Haverslev
Emilie Aalestrup, Støvring
Thomas Thorlak, Støvring
Kim Dalsgaard Christensen, Støvring
Helle Rask, Nørager
Gry Tange, Skørping
Kim Hornbech, Rørbæk
Katrine Krog Madsen, Suldrup
Pia Nielsen, Terndrup
Carsten Hansen, Støvring
Kim Nørgaard, Støvring
Karsten Frisk, Støvring
Birgitte W. Simonsen, Støvring
Pia Bøgelund Ravnholt, Støvring
Ole Spleth Sørensen, Kirketerp
Brian Jensen, Skørping
Lone Skovrider, Støvring
Ole Vittrup Dalgaard, Askildrup

F. SF - Socialistisk Folkeparti

Anette Bruun Hansen, Gravlev
Steen Madsen, Skørping
Christian Ydesen, Suldrup

I. Liberal Alliance

Louise Svenstrup
Peter Kjær
Flemming Jepsen
Kaja Madsen
Ole Sørensen

J. Oplandslisten

Axel Rene Aubertin, Gl. Skørping
Andrew Mark Stanfield, Byrsted
Jean Paul Aubertin, Gerding

L. Den Sociale Fællesliste - Rebild

Allan Busk
Klaus Anker Hansen
Lars Hørsmann
Rasmus Rask
Helle Kjærager Kanstrup
Gitte Meldgaard
Mads Madsen
Maybritt Toft Pedersen
Henrik Bundgaard
Mette Øskov Olesen
Anne Lund Gormsen
Helle Heide Kokholm Jensen

O. Dansk Folkeparti

Tommy Degn
Jens Laurits Pedersen
Kim Edberg Andersen
Else Christensen
Gitte Bundgaard
Preben Elmenhoff
Niels Thomsen

V. Venstre, Danmarks Liberale Parti

Gert Fischer
Anna Oosterhof
Ole Frederiksen
Jeppe Ugilt Hansen
Leif Nielsen
Thomas Simoni Thomsen
Bente Søgaard
Peter Hjulmann
Anette Hovesen
Kristina Guldbæk
Klaus Danmark
Henrik Buus Jensen
Vanda Søgaard
Annie Ovesen
Allan Lund Sørensen
Steen S. Nyby
Irma Jensen
Thorkild Bækkelund
Aage Elkjær
Jesper Greth
Pernille Wulff

Ø . Enhedslisten - De Rød-Grønne

Bent Skovgaard Olsen, Skørping
Emilie Søndergaard, Rebild
Finn Grøn Nielsen, Aarestrup
Bente Vandborg, Skørping
Bitt Juul Jensen, Skørping
Gorm Skannerup, Skørping
Britta Glargard, Bælum
Niels Jensen, Bælum
Solveig Lauritsen, Skørping

Å . Alternativet

Lars Bloch
Per Alstrup
Zenia Sofia Munk
Dan Jørn Mortensen
Sara Frederiksen

Menu